ما مراقب شما هستیم!

Covid-19:

بیت دیفندر به مشاغل بهداشتی و درمانی در مبارزه با Coronavirus کمک می کند.

در سراسر جهان.

بیت دیفندر به تمام سازمانهای بهداشت و درمان لایسنس 6 ماهه رایگان ارائه می دهد.

از این طریق، بیت دیفندر به سازمانهای بهداشتی کمک می کند تا برای مقابله با ویروس کرونا با تمام توان به کار خود ادامه دهند و بدون نگرانی از حملات بی رحمانه و فرصت طلبانه هکرها حول این بحران کار خود را انجام دهند.

شما میتوانید با استفاده از بخش زیر ، فرم مربوط به درخواست را برای شرکت و یا سازمان خود پر نماید ، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند .

بیت دیفندر در حال حاضر امنیت
بیش از 5000 سازمان پزشکی را تامین می کند

فقط این تسهیلات نیست که باعث شده ما این همه سال با بیت دیفندر بمانیم. ما کاملاً به کارآمدی محافظت بیت دیفندر اطمینان داریم.

Marcel Übachs,

مدیر آی تی شرکت

HEINSBERG LEBENSHILFE E.V.

هنگامیکه حملات واناکرای و پتیا شروع شد، ما یک ایمیل از بیت دیفندر دریافت کردیم که به ما هشدار داد که بیت دیفندر در برابر این حملات ایمن می باشد. این به همه ما آرامش خاطر زیادی داد.

Phillip Yarbro,

مهندس شبکه شرکت

FRANCIS SAINT HEALTHCARE SYSTEM

مثل آب خوردن بیت دیفندر را راه اندازی کردیم. اکنون ما سیستم های کاری و سرورها را تلفیق کردیم و همه چیز اکنون به صورت متمرکز توسط بیت دیفندر محافظت می شود.

Josh Gilliland,

رهبر تیم آنالیز امنیتی شرکت

GOVERNMENT EMPLOYEES HEALTH ASSOCIATION

با تقویت امنیت خود
از اطلاعات بیماران محافظت کنید.

به امنیت دستگاههای پزشکی در برابر باج افزار و سایر حملات سایبری کمک کنید. حملات هکرهایی که سوابق بیماران EHR شما را هدف قرار می دهند، دفع کنید. امنیت خود را از طریق مجموعه ای از فناوری های امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی تامین کنید.

The best protection for healthcare patients' records.

پشتیبانی از سازمان های بهداشتی در حال تحول

چنانچه سیستم کاری خود را به ابر انتقال دادید یا نیاز دارید تا از تمام سیستمهای یک مرکز بهداشتی و درمانی محافظت کنید، بیت دیفندر از شما پشتیبانی می کند. برای مدیریت همه سیستمهای خود از یک کنسول استفاده کنید.

Secure all devices: endpoints, network, cloud.

گردش کار خود را یکپارچه کنید و مخارج آی تی را به طور اساسی کاهش دهید.

تیم امنیتی آی تی خود را قادر سازید تا کارهای تکراری را به طور خودکار انجام دهد و پیشرفت سریع تری در مورد موضوعات اصلی داشته باشد. زمان مدیریت، گزارش گیری و راه اندازی گردش کاری (ابری، فیزیکی، مجازی) خود را با استفاده از یک ایجنت واحد کاهش دهید.

Automate cybersecurity activities under a single console.

از دستگاههای پزشکی هوشمند محافظت کنید. (IoMT)

یک استاندارد امنیتی سازگار را در کل زیرساخت های خود ، از جمله تجهیزات پزشکی تخصصی ، اعمال کنید. آنالیز ترافیک شبکه و پلتفرم گسترده بیت دیفندر، تغییرات غیرمجاز در دستگاههای پزشکی را شناسایی می کند و دستگاههای با عملکرد ثابت را از بدافزار محافظت می کند.

Ensure full protection against cyber threats for all your medical devices.

جوایز و گواهینامه ها

همواره در حال آزمایش. همواره در حال نوآوری.

awards