چرا نیاز به آنتی ویروس داریم؟

بسیاری از کاربران ویندوز بر این باورند که نیازی به راهکار امنیتی یا آنتی ویروس ندارند، همچنین بسیاری از کاربران مک و اندروید فکر میکنند که اصلا نیازی به محافظت ندارند. میزان استفاده از ویندوز نیز آنان را به هدف بزرگتری تبدیل کرده است ولی حقیقت این است که کاربران ویندوز، مک و اندروید نیز به طور یکسان مورد حمله قرار میگیرند و به آلودگی ها آسیب پذیر هستند.

ما اعتقاد داریم که که هزینه کردن برای آنتی ویروس کاملا منطقی است، چرا که حتی بهترین آنتی ویروس های امنیتی رایگان، امنیتی که ما به دنبال آن هستیم را ارائه نمیدهند. اما نیازی ندارید که هزینه های گزاف کنید. بسیاری از محصولات آنتی ویروس که به صورت آنلاین فروش میروند هزینه ی کمتری در بر دارند. کاربران مک و اندروید امتیاز های دیگر دارند: برخی از آنتی ویروس های امنیتی مک تقریبا هزینه ی چندانی ندارند و اکثر راهکار های امنیتی اندروید رایگان هستند.

تهدیدات اخیر سایبری

  • تروجان بانکی terdot، که بر اساس فریم وورک های تروجان معروف zeus ساخته شده است. بازگشت پر سر و صدایی از خود داشته است. اکنون این تروجان سعی بر سرقت حساب توییتر و فیس بوک شما، خواند ایمیل های شما و سرقت شماره کارت اعتباری و بانکیتان خواهد داشت.

توصیه: نصب یک آنتی ویروس قوی بسیار ضروری میباشد. همچنین باز نکردن فایل های ضمیمه ی ایمیل که انتظار آن را ندارید. پیشنهاد ما به شما آنتی ویروس بیت دیفندر میباشد. بیت دیفندر در دو زمینه بیت دیفندر خانگی و بیت دیفندر سازمانی قابل تهیه میباشد.

  • فروشگاه گوگل پلی اخیرا نرم افزار های آلوده ی بسیاری را به خود دیده است. مشخص است که گوگل به اندازه ی کافی، نظارتی بر روی نرم افزار های اندروید خود ندارد.

توصیه: نصب و اجرای آنتی ویروس امنیتی مناسب. آنتی ویروس بیت دیفندر مخصوص سیستم عامل اندروید امکان نصب و راه اندازی بر روی دستگاه شما را دارد و به محافظت از آن میپردازد.

  • یک تروجان بانکی جدید حملات وب را به صورت ترکیبی انجام میدهد و شما را به یک وب سایت بانکی جعلی منتقل میکند که از این طریق نیز میتواند مخرب ها را به شما منتقل کند.

توصیه: نصب و اجرای یک آنتی ویروس امنیتی که دارای افزونه ی ضد کلاهبرداری میباشد امکان شناسایی درگاه های جعلی را دارد. آنتی ویروس بیت دیفندر با شناسایی 100 درصد و بدون اشتباه (طبق لابراتوری مستقل av-comparatives) امکان شناسایی این درگاه های کلاهبرداری و فیشینگ را دارد. بیت دیفندر در زمینه ی بیت دیفندر سازمانی و بیت دیفندر خانگی قابل تهیه میباشد.

چگونگی تست: ارزیابی های ما بر اساس روابط کاربری یک آنتی ویروس، سبکی، محافظت و امکانات اضافی آن میباشد. آیا روابط کاربری آنتی ویروس دوستانه است یا اینکه اسکن آنتی ویروس تا چه حد سیستم را کند میکند. راهکار امنیتی تا چه حد در شناسایی و حذف آلودگی تاثیر گذار است؟ آیا نرم افزار ابزار اضافه ای دارد؟ آیا قابل استفاده است؟

بیت دیفندر

بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس نه تنها شناسایی فوق العاده ای را در میان دیگر آنتی ویروس ها دارد، بلکه امکانات زیادی را در کنار ابزار قدرتمند خود ارائه میدهد. امکان مدیریت گذرواژه، وب گردی امن، محافظت ویژه در برابر رمزنگاری توسط باج افزاران و بهینه سازی نرم افزار بر روی سیستم کاربر بر اساس کاری که سیستم انجام میدهد (بازی کردن، تماشای فیلم و...)

بیت دیفندر دارای محصولات و راهکار های بسیاری میباشد. بیت دیفندر خانگی و بیت دیفندر سازمانی نیز هرکدام دارای راهکار های منحصر به فرد و خاص هستند:

بیت دیفندر خانگی

  • Bitdefender Antivirus Plus 2018
  • Bitdefender Internet Security 2018
  • Bitdefender Total Security 2018

بیت دیفندر سازمانی

  • Bitdefender GravityZone Business Security
  • Bitdefender GravityZone Advanced Business Security
  • Bitdefender GravityZone Enterprise Security

بیت دیفندر همچنین موفق به کسب بالاترین میزان شناسایی در تست های مستقل شده است. تست محافظت همیشگی سایت مستقل Av-Comparatives.org در ماه نوامبر شامل 20 آنتی ویروس برتر در زمینه ی امنیت شبکه و سیستم میباشند. این مقایسه توسط محققان و کارشناسان امنیتی مجموعه av-comparatives.org انجام میشود و میزان درصد شناسایی و خطای آنتی ویروس را نشان میدهد.

توضیحات:  آنتی ویروس بیت دیفندر در تست های ممتد لابراتوری مستقل av-comparatives.org بدون شک در جایگاه 3 آنتی ویروس برتر حضور داشته است.بیت دیفندر سازمانی و بیت دیفندر خانگی هر دو مشترکا بخشی از این آمار درخشان بیت دیفندر  را تشکیل میدهند. امکان خرید آنتی ویروس سازمانیاز نمایندگی بیت دیفندر (پانا فناور پارسیان) و همچنین آنتی ویروس خانگی نیز میسر است. تیم فنی پانا نیز تمام دوره های فنی در زمینه ی بیت دیفندر خانگی و بیت دیفندر سازمانی را توسط شرکت مادر گذرانده است. و در زمینه ی پشتیبانی بیت دیفندر امکان ارائه ی خدمات را دارد.