بیت دیفندر در صدر برترین آنتی ویروس های جهان 2017 (TopTenReviews)

بیت دیفندر در صدر برترین آنتی ویروس های جهان 2017 (TopTenReviews)

سایت معتبر و معروف TopTenReviews مرجع معتبر در زمینه ی 10 رده بندی برتر در دنیاست. این سایت فعالیت 14 ساله ای را در زمینه ی مقایسه هرمحصولی در دنیا دارد و اکنون متخصصان و محققان این وب سایت معتبر لیستی متشکل از 10 آنتی ویروس برتر در سال 2017 میلادی را منتشر کرده است. در این میان نام های معروفی چون بیت دیفندر به چشم میخورد با هم مطالعه ی خلاصه ای از این مقایسه و تحلیل و بررسی آنتی ویروس بیت دیفندر که برنده ی این جایزه شده است میپردازیم

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، 10 برند برتر دنیا و 10 راهکار امنیتی در یک فهرست آورده شده اند. آنتی ویروس بیت دیفندر موفق به کسب جایزه ی طلایی از سوی کارشناسان این وب سایت تحقیقاتی و معتبر میباشد، از لحاظ جهانی نیز بیت دیفندر با قیمت مناسب تر نسبت به دیگر راهکار ها نیز خدمات بهتری ارائه میدهد. نام های معروف دیگر نیز در این مقایسه به چشم میخورند که در رده های پایین تر قرار میگیرند.طبق گفته ی محققان و متخصصان این وب سایت، در طی 14 سال گذشته این کارشناسان اقدام به تهیه و جمع آوری اطلاعات در رابطه با بهترین آنتی ویروس های جهان داشته اند.

بیت دیفندر
برنده ی جایزه طلایی

بیت دیفندر در زمینه شناسایی آلودگی و حذف آن امتیازی بی نظیر را دریافت کرده است همچنین دارای ویژگی ها، امکانات و ابزار های متفاوت بسیاری در پکیج امنیتی خود نسبت به هر آنتی ویروس دیگری میباشد. بیت دیفندر خدمات پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را ارائه میدهد. این بدین معناست که شما در هر کجای دنیا و در هر زمان و در هر روزی باشید امکان بهره مند شدن از خدمات فنی و پشتیبانی بیت دیفندر را دارید. این خدمات گسترده و خاص بودن محصول در ساختار آن باعث شده که این راهکار و آنتی ویروس امنیتی برنده ی جایزه ی طلایی از سوی سایت TopTenReviews باشد.

شناسایی فراتر از حد

در حالی که ویروس ها و آلودگی های شناخته شده به دیتابیس تهدیدات بیت دیفندر، جهت شناسایی سریع انتقال پیدا میکنند. شناسایی تهدیدات روز صفر (zero-day) بسیار دشوار میباشد چرا که هنوز برای آنتی ویروس ناشناس میباشد. اما بیت دیفندر دارای هوش مصنوعی بسیار پیشرفته ای میباشد که آلودگی های روز صفر را بر اساس نوع رفتار و ماهیت فایل شناسایی میکند و مانع از اجرای این آلودگی بر روی سیستم شما میشود. آنتی ویروس بیت دیفندر ابزاری فوق پیشرفته جهت مدیریت و امنیت سیستم های شما میباشد و قادر است تهدیدات روز صفر، اکسپلویت ها، تروجان ها و از همه مهمتر باج افزاران را شناسایی کند و با آنان مقابله کند.

امکانات بسیار زیاد

بیت دیفندر بهترین نرم افزار آنتی ویروسی میباشد که ما به تحلیل و بررسی آن پرداختیم چرا که این راهکار امنیتی بی نقص، امکانات و ویژگی های اضافه بر سازمان دیگری نیز دارد که با خرید محصول میتوانید از آن استفاده کنید. اما دیگر راهکار ها و برند های آنتی ویروس این امکانات را جداگانه در اختیار شما قرار میدهد و میبایست هزینه های اضافی بپردازید. امکاناتی که آنتی ویروس بیت دیفندر در اختیار شما قرار میدهد شامل ابزارهایی میشود که زمان پرداخت از درگاه های آنلاین سیستم و اطلاعات شما را از گزند کلاهبرداران حفظ میکند و در حین این پروسه در امنیت کامل به سر خواهید برد یا اینکه مرورگر شما به صورت کامل در حفاظت خود خواهد داشت و نام کاربری و گذرواژه هایی که به صورت روزمره با آنان سر و کار دارید امن است.

چرا آنتی ویروس بخریم؟

بر اساس گزارشاتی از سوی سایت IdentityForce، تقریبا 29 رخنه ی امنیتی بزرگ و مشترک در سال 2017 و در سازمان هایی چون Equifax ، Verizon ، Arby’s ، Cross BlueShield / Anthem و Gmail که هرکدام منجر به سرقت اطلاعات از این سازمان ها شده است. همچنین خسارات مالی و روحی را نیز به بار آورده است. اطلاعات میتواند جهت ورود به سیستم شما جهت جمع آوری اطلاعاتی مهم تر شود و یا فایل های شما را از طریق باج افزاران، روت کیت ها، بات ها و تروجان ها گروگان بگیرد. بهترین راه برای محافظت در برابر هکران و آلودگی ها به روز رسانی ویندوز و سیستم و تهیه ی یک راهکار امنیتی مناسب میباشد که پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را دارد. آنتی ویروس بیت دیفندر یکی از بهترین و توصیه شده ترین راهکار های امنیتی از سوی متخصصین و کارشناسان ما میباشد. شما میتوانید محصولات بیت دیفندر خانگی یا بیت دیفندر سازمانی را از نمایندگی بیت دیفندر در اینجا نیز خریداری نمایید

پیش نیاز ها و توصیه ها

آزمایشات متعدد و تحقیقات متعدد ما همیشه بیت دیفندر را مد نظر داشته است و بیت دیفندر را یک راهکار امنیتی ایده آل برای ویندوز میداند. گرچه الزاما بدین معنا نیست که دیگر راهکارهای امنیتی برای شما مناسب است یا اینکه امنیت شبکه شما بدان احتیاج  دارد. هر نرم افزار آنتی ویروس  که توسط ما بررسی و تحلیل گردیده است جزو راهکار های کیفیت بالا بوده است و شامل ابزار ها و امکانات خاصی بوده است. ما هرکدام از این راهکار های امنیتی را با توجه به نیاز های مشتری توصیه میکنیم.

بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای ویندوز

تمامی نرم افزار هایی که ما آزمایش کردیم، نرم افزار های آنتی ویروس  بوده اند و با نسخه هایی چون ویندوز 7 ، 8 و 10 یکپارچه بوده اند. اکثر این راهکار ها بر روی سیستم هایی اجرا میشود که ویندوز xp و ویستا دارند. این پشتیبانی نسخه های پیشین یک پوئن مثبت محسوب میشود از آنجایی که این نسخه ها دیگر توسط مایکروسافت پشتیبانی یا به روز رسانی نمیشوند.

بیت دیفندر بهترین آنتی ویروس برای سیستم هایی میباشد که سیستم عامل ویندوز دارند چرا که آلودگی های بیشتری به نسبت دیگر آنتی ویروس ها را شناسایی میکند و بلوک میکند. این نرم افزار شما را از نتایج خطرناکی که توسط اسکن آلودگی انجام میدهد مطلع میکند و مانع از باز شدن لینک های آلوده برای شما میشود. همچنین قابلیت File Shredder و فیلتر فایل های شخصی نیز در بیت دیفندر لحاظ میشود. بیت دیفندر بدون هیچ گونه کندی حتی در زمان تماشای ویدیوی آنلاین و بازی کردن به محافظت از سیستم شما میپردازد. این بدین معناست که کارایی و سبکی بیت دیفندر (Performance) در بین دیگر آنتی ویروس های امنیتی بسیار بالاست.