تست میزان سبکی برترین آنتی ویروس های 2017 (اکتبر)

تست میزان سبکی برترین آنتی ویروس های 2017 (اکتبر)

لابراتوری مستقل و معتبر av-comparatives.org مقایسه ای از میزان سبکی و کارایی برترین آنتی ویروس های سال 2017 را ارائه داده است.

کارایی و سبکی یک محصول امنیتی چه در زمینه ی سازمانی و یا خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است. کاربران حتی الامکان سعی دارند که آنتی ویروسی را انتخاب کنند که در عین عملکرد و میزان شناسایی بالا از سبکی و کارایی خوبی برخوردار باشد و عملکرد سیستم را بهبود ببخشد. بنابر این سایت مستقل و معتبر av-comparatives که معروف ترین و در عین حال معتبر ترین منبع مقایسه ی راهکار های امنیتی میباشد، طبق روال همیشگی خود مقایسه ای از برترین آنتی ویروس ها را در زمینه ی سبکی و عملکرد محصول بر روی ویندوز را انجام داده است.
بر این اساس پنج آنتی ویروس برتر در این زمینه به شرح تصویر ذیل میباشد:

رتبه ی اول : ESET | امتیاز: 2.8
رتبه ی دوم: F-Secure | امتیاز: 3.0
رتبه ی سوم: Vipre | امتیاز: 3.6
رتبه ی چهارم: Bitdefender | امتیاز: 4.2
رتبه ی پنجم: BullGuard | امتیاز: 4.9

همانطور که مشاهده میکنید، آنتی ویروس بیت دیفندر همیشه در رده بندی 5 آنتی ویروس برتر در زمینه ی سبکی و کارایی محصول جایگاه خود را حفظ کرده است. این مقایسه شامل آنتی ویروس بیت دیفندر خانگی و بیت دیفندر سازمانی میشود که در زمینه ی آنتی ویروس سازمانی جزو سبکترین محصولات امنیتی به حساب می آید. آنتی ویروس بیت دیفندر راهکاری منحصر به فرد و ایده آل برای سازمان و سیستم شخصی شما میباشد که بیش از 500 میلیون سیستم در سراسر جهان را پوشش میدهد.