عملکرد بهتر Microsoft Defender در مسدود کردن باج افزارها در ویندوز 11

عملکرد بهتر Microsoft Defender در مسدود کردن باج افزارها در ویندوز 11

مایکروسافت بیلدهای جدید ویندوز 11 را با قابلیت های بهبود یافته Microsoft Defender برای مسدود کردن حملات باج افزاری را به صورت بتا منتشر کرده است.

مایکروسافت بیلدهای جدید ویندوز 11 را با قابلیت های بهبود یافته Microsoft Defender برای مسدود کردن حملات باج افزاری را به صورت بتا منتشر کرده است. این شرکت اضافه کرد، با بیلد های  (22621.450 و 22622.450)، پلت‌فرم امنیتی Microsoft Defender در شناسایی و رهگیری حملات پیشرفته بهتر می‌شود.

آماندا لانگوفسکی و براندون لبلانک از مایکروسافت گفتند: "ما توانایی Microsoft Defender for Endpoint برای شناسایی و رهگیری باج افزارها و حملات پیشرفته افزایش دادیم."

بیلد‌های جدید چندین ویژگی را اضافه می‌کنند، از جمله storage replication در پهنای باند کم یا در شبکه‌های متراکم گسترده (WAN) و فشرده‌سازی فایلها در صورتی که SMB پیکربندی شده باشد.همچنین مشکلاتی را که باعث ایجاد خطاهای x80070026 هنگام کپی فایل‌ها از درایوهای شبکه می‌شوند و باعث فریز شدن Microsoft Edge در هنگام استفاده از حالت IE می‌شوند، برطرف شده است.

ساب سیستم ویندوز برای به روز رسانی اندروید

تیم برنامه Windows Insider همچنین به‌روزرسانی‌هایی را برای ساب سیستم ویندوز برای اندروید در همه کانال‌های Windows 11 Insider ارائه کرده است.

مایکروسافت گفت: "این به روز رسانی (نسخه 2206.40000.15.0) شامل چندین به روز رسانی جدید مانند به روز رسانی برای سازگاری ورودی (input compatibility in apps) در برنامه هایی مانند بازی ها، بهبود شبکه ها و به روز رسانی reliability updates است."

به عنوان مثال، از امروز، برنامه Windows Subsystem for Android Settings به کاربران اجازه می دهد تا سازگاری بازی ها را با joysticks (نقشه برداری شده با WASD) تغییر دهند. این مورد در گیم پد در بازی ها، و هدف گیری و لغزش با کلیدهای پیکان نیز صادق است.

در حالی که مایکروسافت در ماه جولای ساب سیستم ویندوز را برای اندروید به‌روزرسانی کرده است تا اینسایدرهای ویندوز 11 بتوانند از آدرس IP VPN خود در برنامه‌های Android استفاده کنند، اکنون از کاربران خواسته می‌شود در صورت از دست دادن اتصال شبکه در هنگام استفاده از VPN ، تنظیمات مربوط به شبکه پیشرفته را غیرفعال کنند.

ساب سیستم ویندوز برای اندروید از فوریه 2022 در پیش نمایش عمومی برای کاربران ایالات متحده در دسترس است.

منبع:www.bleepingcomputer.com