چگونه از سیستم خود لاگ پشتیبانی بگیریم

در این مقاله به نحوه گرفتن لاگ پشتیبانی از سیستم میپردازیم.

بیت دیفندر گرویتی زون نظارت کامل در هر سطحی را بر مجموعه و سازمان شما ارائه میدهد. این نظارت شامل محافظت در برابر پیشرفته ترین حملات، کنترل بر تمامی سرویس های امنیتی و محافظت از تمامی سیستم های مجازی، فیزیکی، سرور و موبایل را در بر دارد. تمامی محصولات امنیتی سازمانی بیت دیفندر از طریق یک کنسول امنیتی تحت وب در گرویتی زون مدیریت میشوند که امکاناتی مانند کنترل، گزارش و سرویس های مطلع کننده را برای نقش هایی متفاوت در سازمان ارائه میدهند.

این مقاله برای کمک به بخش پشتیبانی بیت دیفندر برای مبحث عیب یابی سیستم های مجموعه ی شما میباشد که ممکن است به هر دلیل به درستی در محیط خود بهترین کارکرد را ارائه ندهند.

بررسی اجمالی

بیت دیفندر به صورت محلی بر روی سیستم های شما به ارائه ی محافظت میپردازد. همچنین با کنترل مرکزی ارتباط همیشگی خود را حفظ میکند تا دستورات و فرمان های مدیر شبکه را دریافت کرده و نتایج اقدامات لازم را به صورت گزارش کار ارسال کند.

اگر سیستم یا اندپوینت امنیتی شما به درستی کار نکند. تیم پشتیبانی و فنی بیت دیفندر از شما درخواست اطلاعات فنی در رابطه با سیستم مورد نظر خواهند داشت.

برای کمک به درک بهتر مشکل شما، بیت دیفندر گرویتی زون یک ابزار مشکل یابی را به این مبحث اختصاص داده است. ابزار پشتیبانی اندپوینت امنیتی، که از پنل مدیریت قابل دسترسی میباشد.

گرفتن لاگ پشتیبانی:

برای گرفتن لاگ پشتیبانی از سیستم دچار مشکل:

  1. وارد کنسول امنیتی خود شوید.
  2. وارد بخش Help & Support شوید
  3. در بخش پشتیبانی میتوانید بر روی دو لینک مختلف کلیک کنید که بستگی به نوع سیستم شما دارد.
  4. دستور العمل های لازم بر روی صفحه نمایش خود را پیش ببرید.

 

 

پس از اجرای فایل، ابزار شروع به جمع آوری اطلاعات و تنظیمات سیستم میکند و لاگ هایی از سیستم عامل دریافت میکند. فایل استخراج شده به عنوان یک فایل آرشیو بر روی صفحه دسکتاپ شما با نام BDST_[machinename]_[currentdate] ذخیره میشود.

       5. فایل خروجی را ضمیمه ی تیکت خود کرده و به همراه توضیحاتی مختصر برای بخش پشتیبانی بیت دیفندر ارسال کنید.

اگر امکان دسترسی به پنل مدیریت را ندارید، میتوانید ابزار پشتیبانی را از لینک های ذیل دانلود نمایید:

  • برای سیستم عامل های 32 بیتی اینجا کلیک کنید.
  • برای سیستم عامل های 64 بیتی اینجا کلیک کنید.