جوایز سال 2020 AV-TEST به بهترین محصولات امنیتی

جوایز سال 2020 AV-TEST به بهترین محصولات امنیتی

بدست آوردن آن نیازمند فراهم کردن حداکثر بازدهی و به نمایش گذاشتن آن در طول سال است. مدیریت AV-TEST اعلام کرده است که کدام شرکت ها و کدام محصولات ، جایزه‌ی بین المللی شناخته شده‌ی امنیت فناوری اطلاعات را در دسته بندی های امنیت ، بازدهی و کاربردی برای ویندوز در کنار امنیت اندروید و امنیت مک در سال 2020 بدست آورده اند.

فقط بهترین ها در میان صنعت امنیت فناوری اطلاعات لایق این جوایز هستند : AV-TEST Award.
بدست آوردن آن نیازمند فراهم کردن حداکثر بازدهی و به نمایش گذاشتن آن در طول سال است. مدیریت AV-TEST اعلام میکند که کدام شرکت ها و کدام محصولات ، جایزه‌ی بین المللی شناخته شده‌ی امنیت فناوری اطلاعات را در دسته بندی های امنیت ، بازدهی و کاربردی برای ویندوز در کنار امنیت اندروید و امنیت مک در سال 2020 بدست آورده اند.

یک سال پرچالش برای شرکت های امنیت فناوری اطلاعات
در یک نگاه به گذشته ، سال قبل چالش بزرگی برای محصولات امنیتی فناوری اطلاعات بود. اول از همه ، سال 2020 شاهد تعداد بسیاری از حمله‌های سایبری سطح بالا در هرجای ممکن بود. از سرور های دولتی تا شالوده فناوری اطلاعات شرکت های صنعتی و همچنین موسسه‌های تحقیقاتی و تهیه کننده های مخابراتی بود. چیزی که افزایش داشته است ، تعداد برنامه‌های بدافزار است که به نزدیک 110 میلیون نمونه آنالیز شده توسط AV-TEST در سال 2020 رسیده‌‍‌اند ، همچنین تعداد بدافزار ها به دومین مقدار خود از ابتدای سال 1984 رسیده است که در آن زمان ، شرایط با 12 نمونه بدافزار شناخته شده همچنان مدیریت پذیر بود.

اگرچه سال 2020 ، سال پرفرصتی برای محصولات فناوری اطلاعات بود تا به وضوح برتری خود را به رقیبان نشان دهند. به این دلیل که علاوه بر حکمفرمایی روز افزون انواع بد افزار ها ، سال قبل نه تنها پر از چالش های پیشبینی نشده‌ای بود ، بلکه نیاز به یک بازدهی قدرتمند از محصولات امنیت اطلاعات هم بود. در حدود یک سوم کارمندان، محیط کاری را به خانه به دلیل ویروس کرونا تغییر دادند ، به طور ناگهانی برنامه امنیتی بسیاری از کاربران خانگی ، آخرین خط دفاع بین اینترنت و شبکه های شرکت ها شده بود. برنامه های شرکت ها مجبور شدند تحت پارامتر های جدیدی بر علیه تهدید سایبری عمل کنند. با وجود این شرایط تنها بهترین محصولات امنیتی شرایط مناسبی را برای مشتریان خود فراهم آوردند.

برای اثبات دست آورد های حداکثری در طی این سال و در این شرایط سخت ، AV-TEST  ، نوزده محصول را با جایزه های بین المللی خود به رسمیت میشناسد. این روش افتخار بخشیدن به بالاترین دست آورد های تولیدکنندگان در حیطه تحقیق و توسعه است ؛ اما فراتر از همه امنیت بالا برای مصرف کنندگان و شرکت ها در طول این است. جایزه ها به بهترین محصولات در زمینه های امنیت (تابع امنیت) ، بازدهی (سرعت) و کاربردی (یوزر فرندلی بودن) و همینطور در زمینه‌های امنیت اندروید و امنیت مک رسیده اند.

جایزه بهترین امنیت 2020
دو محصول پیشگام امنیت و دفع کننده‌ی حملات بدافزار ها در تست های سال 2020 : “Internet security” از بیت دیفندر و “SAFE” از اف سکیور است. شرکت AV-TEST این دو جایزه را در زمینه "بهترین امنیت برای کاربران ویندوز" در نظر گرفته است.

 

مقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروس

 

طی 2020 ، آزمایشگاه‌های AV-TEST موفق شدند عملکرد درخشان در زمینه محافظت از سیستم های اداری تحت ویندوز سه محصول را تایید کنند : “Endpoint Security” و “Endpoint Security (Ultra)” از بیت دیفندر و همچنین “PSB Computer Protection” از اف سکیور.

 

مقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروس

 

جایزه بهترین بازدهی در سال 2020
کاهش حداقلی در بازدهی سیستم در کنار امنیت بالا برای دریافت جایزه بهترین بازدهی لازم است. برنده های این جایزه عبارتند از : “Antivirus Pro” از آویرا، “Internet Security” از بولگارد، “SAFE” از اف سکیور، “K7 Total Security” از کا7 کامپیوتینگ، “Total Protection” از مک‌کافی، “Home” از پی‌سی ماتیک و “Advance Security” از وایپر

 

مقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروس

مقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروس

مقایسه آنتی ویروس

 

در محافظت از بدافزار ها ، سازمان ها در کنار مراقبت بالا به مصرف منابع اقتصادی هم نیاز دارند. برنده جایزه بهترین بازدهی سازمانی : “Endpoint Security” از کسپراسکای و “Apex One” از ترندمیکرو هستند.

 

مقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروس

 

جایزه کاربردی بودن 2020
محافظت همزمان در کنار حداقل فالس آلارم ها لازمه‌ی برنده شدن این جایزه‌ست. مشتریان به طور بخصوص کسانی که پشتیبانی آی‌تی دریافت نمیکنند، میتوانند برتری این برنامه ها را درک کنند. برنده‌ی این جایزه : شرکت آویرا.

 

مقایسه آنتی ویروس

 

فالس آلارم های کم نه تنها از اتلاف منابع جلوگیری میکند بلکه تجربه‌ی روان و آرامی را می آفریند. برنده‌ی نسخه سازمانی این جایزه عبارت است از : “Endpoint Security Complete” از سایمنتک.

 

مقایسه آنتی ویروس

 

جایزه بهترین امنیت برای اندروید
مراقبت به صرفه از دستگاه های اندروید به خصوص در زندگی شخصی،  روز به روز اهمیت بیشتری پیدا میکند؛ چه برای بانکداری یا خرید های آنلاین ، دستگاه های هوشمند بیش از پیش اطلاعات مهم را مدیریت میکند. برنده بهترین امنیت برای دستگاه های اندروید : “Mobile Security” از بیت دیفندر و “Mobile Security” از ترند میکرو.

 

مقایسه آنتی ویروسمقایسه آنتی ویروس

 

محافظت از دستگاه های اندروید همیشه یک اصل مهم برای کاربران سازمانی است. هردو اصل محافظت از دستگاه های شرکت و استراتژی های BYOD نیازمند یک مدیریت به صرفه و امن هستند. جایزه محافظت از دستگاه های اندروید سازمانی : “Endpoint Security” از ایست.

 

مقایسه آنتی ویروس


جایزه بهترین امنیت برای MacOS 2020
با رشد روز افزون بدافزار برای دستگاه های مک ، جلوگیری از تهدیدات در راه حل های امنیتی برای سیستم عامل های اپل اهمیت بیشتری پیدا کرده است. برنده جایزه بهترین امنیت مک برای دستگاه های خانگی : “Best protection for MacOS systems for consumer users” از نورتون 360.

 

مقایسه آنتی ویروس

 

بهترین امنیت برای دستگاه های مک سازمانی در طول سال 2020 : “Endpoint Protection for Mac” از سایمنتک.

 

مقایسه آنتی ویروس

 

منبع : www.av-test.org