بهترین پاوربانک ها برای اندروید در سال 2020

بهترین پاوربانک ها برای اندروید در سال 2020

آیا به دنبال پاوربانک جیبی برای شارژ گوشی هوشمند اندرویدی خود هستید؟ در اینجا چند مورد از برترین آنها آورده شده است

یکسری از افراد برای به دست آوردن شارژ اضافی برای روشن نگه داشتن تلفن همراه خود در طول روز از Battery Case استفاده می کنند.

نمونه اندرویدی Battery Case

 

نمونه iOS

 

اما این Battery Case ها تلفن همراه شما را بسیار سنگین و حجیم می کنند، بنابراین بهترین راه برای شارژ اضافی در این روزها استفاده از پاوربانک می باشد.

برای این منظور، من بهترین پاوربانک های موجود برای دستگاه های اندرویدی را به شما معرفی می کنم. من شخصاً پاوربانک هایی را خریداری می کنم که دارای یک کابل USB-C بر روی خود باشد تا دیگر نگران حمل کابل شارژر برای دستگاه خود نباشم. (مدل هایی که کابل شارژ USB-C بر روی خود دارند باید برای دستگاه های iPad Pro نیز قابل استفاده باشند). اما من برای کسانیکه نمی خواهند هزینه زیادی متحمل شوند نیز نمونه هایی را در نظر گرفته ام. در حالیکه برای تلفن های همراه آیفون نیز پاوربانک های مجزایی وجود دارد ولی هر چیز که در این لیست آورده شده و فاقد کابل USB-C باشد، برای آیفون ها نیز به خوبی کار می کند.

بهترین پاوربانک ها با کابل Lightning و دوشاخه تاشو

 

Ventev Powercell 6010 Plus USB-C

دارای دوشاخه تاشو و کابل USB-C بر روی خود می باشد. دارای ظرفیت 6000 mAh و همچنین یک درگاه USB استاندارد می باشد که می توانید با یک کابل شارژ اضافی دو دستگاه را همزمان شارژ کنید.

 

MyCharge HubPlus-C

دارای دوشاخه تاشو، یک کابل میکرو USB و یک کابل USB-C و درگاه USB-C می باشد. کمی حجیم می باشد ولی ظرفیت 6700 میلی آمپر بر ساعت آن می توانید اکثر تلفن ها را دو بار شارژ کند. همچنین دارای 18 وات توان خروجی و ویژگی Qualcomm’s Quick Charge 3.0  می باشد که امکان شارژ سریعتر دستگاه های دارای USB-C را فراهم می آورد.

 

Anker PowerCore 10000 PD Redux

دارای ظرفیت 10000 میلی آمپر و درگاه 18 وات USB-C PD می باشد که شارژ سریع را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین دارای کابل USB-C به USB-C می باشد.

 

Mophie Powerstation PD

دارای ظرفیت 6000 میلی آمپر ساعت و درگاه 18 وات برای شارژ سریع می باشد و همچنین می توانید دستگاه دیگری هم با استفاده از پورت USB-A شارژ کنید.

 

Aukey Power Bank PD 10K

دارای ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت و شارژ سریع 18 واتی می باشد.

 

Anker PowerCore Fusion Portable Charger

این مدل در اصل شارژر دیواری می باشد که دارای یک باتری 5000 میلی آمپری می باشد. دارای دو درگاه USB استاندارد برای شارژ همزمان دو دستگاه می باشد. دارای یک نشانگر LED کوچک که به شما میزان باتری را نشان می دهد.

 

MyCharge Home & Go Portable Charger 4,000 mAh

دارای دو شاخه که می توانید مستقیماً به پریز وصل کنید. دارای ظرفیت 4000 میلی آمپر می باشد.

 

Moshi Porto Q 5K

همزمان دو را می توانید با استفاده از این پاوربانک شارژ کنید. یکی به صورت بی سیم و یکی دیگر توسط درگاه USB-C.

 

Harman Kardon Esquire Mini 2

این مدل علاوه بر پاوربانک یک اسپیکر بلوتوث نیز می باشد.

 

هنگام خرید یک پاوربانک چند نکته را باید در نظر داشته باشید:

- دارای ظرفیت بالایی باشد که البته هرچه ظرفیتی بیشتری داشته باشد وزن سنگین تری نیز دارد.

- قابلیت شارژ سریع

- با توجه به ظرفیت باتری دستگاه خود پاوربانک تهیه کنید. برای جدیدترین تلفن های اندرویدی، باید پاوربانک با حداقل ظرفیت 3000 میلی آمپر تهیه کنید که حداقل یکبار شارژ به شما بدهد.

- چندین پورت USB که به شما این امکان می دهد که بیش از یک دستگاه را همزمان شارژ کنید.

 

منبع: cnet.com