سیسکو به دلیل ویروس کرونا لایسنس Webex خود را 90 روز رایگان ارائه می دهد

سیسکو به دلیل ویروس کرونا لایسنس Webex خود را 90 روز رایگان ارائه می دهد

برای راحت تر ساختن کار کسانیکه تحت تاثیر ویروس کرونا (COVID-19) قرار گرفته اند، سیسکو اکانت Webex خود را 90 روز به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در داخل و خارج از محیط کار، برخی از شرکت ها از کارکنان خود می خواهند که کار خود را به صورت ریموت انجام دهند.

شرکت های دیگر مانند Twitter از کارمندان خود می خواهند که در صورت امکان به صورت ریموت کار کنند حتی اگر در منطقه ای نیستند که تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است.

توییتر در وبلاگ خود اظهار داشت: از امروز ما به شدت در حال تشویق همه کارمندان در سطح جهانی هستیم که در صورت امکان بتوانند از خانه کار کنند. هدف ما پایین آوردن احتمال شیوع ویروس کرونا COVID-19 برای خودمون و دنیای اطرافمون هستش. ما با احتیاط فراوان و حداکثر فداکاری برای سالم نگه داشتن Tweeps خود تلاش می کنیم.

برای کمک به کسانیکه تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته اند، سیسکو اکانت های Webex رایگان خود را ارائه داده است که دارای Feature های اضافی برای راحت تر کردن کار از خانه می باشد.

پیش از این، اکانت های رایگان Cisco Webex به شما این امکان را می داد تا جلساتی به مدت 40 دقیقه و 50 شرکت کننده برگزار کنید.

با ارائه این اکانت های رایگان جدید، هم اکنون می توانید جلساتی با حداکثر 100 شرکت کننده و برای مدت زمان نا محدود برگزار کنید. آنها علاوه بر قابلیت های VoIP عادی، شماره گیری تلفنی نیز ارائه می دهند.

سیسکو در مقاله پشتیبانی جدید خود اظهار داشت: ما امکاناتی در اکانت رایگان Webex خود برای همه کشورهای در دسترس اضافه کردیم نه فقط کشورهایی که تحت تاثیر COVID-19 قرار گرفتند.

برای مشاغل، سیسکو لایسنس های 90 روزه رایگان را از طریق تیم فروش و نمایندگان خود ارائه می دهد.

سیسکو افزود: علاوه بر این، ما از طریق نمایندگان و تیم فروش سیسکو لایسنس های 90 روزه رایگان خود را به مشاغلی که مشتری Webex نیستند نیز ارائه می دهیم. ما همچنین به مشتریان فعلی خود کمک می کنیم تا سریعاً نیازهای خود را برآورده سازند زیرا آنها بدون پرداخت هزینه اضافی می توانند قابلیت ریموت را برای تعداد بسیار بیشتری از کارمندان خود فعال سازند.

این اکانت های رایگان Webex در کشورهای زیر موجود است:

Australia, Austria, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Indonesia, Ireland, Israel, Italy, Japan, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Macau, Malaysia, Malta, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Romania, Singapore, Slovakia, Slovenia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, UAE (United Arab Emirates), Ukraine, United Kingdom, United States, and Vietnam.

کسانیکه می خواهند از این پیشنهاد استفاده کنند، می توانند اکانت رایگان Webex خود را در اینجا ثبت نام کنند.

 

منبع: BleepingComputer.com