تست برترین آنتی ویروس های ویندوز 10 (دسامبر 2019)

تست برترین آنتی ویروس های ویندوز 10 (دسامبر 2019)

سایت و لابراتوری مستقل AV-TEST.ORG اخیرا لیستی متشکل از برترین آنتی ویروس ها در نسخه ی ویندوز 10 نسخه های خانگی منتشر شده است.

در بازه زمانی نوامبر و دسامبر 2019 ما مدام در حال ارزیابی 18 محصول خانگی با تنظیمات پیش فرض آنان بودیم. ما همیشه از معمول ترین و در دسترس ترین نسخه از تمامی محصولات برای تست ها و ارزیابی ها استفاده میکنیم. این آنتی ویروس ها اجازه دارند که هر زمان بخواهند خود را به روز رسانی کنند و به سرویس های ابری خود ارتباط داشته باشند. ما بر روی سناریو های واقعی تمرکز دارید تا آنتی ویروس در برابر تهدیدات دنیای واقعی به چالش کشیده شود. آنتی ویروس ها میبایست قابلیت های خود را با استفاده از تمامی لایه های دفاعی نشان دهند.


 

محافظت (Protection) : معقوله ی محافظت و شناسایی بد افزاران اصلی ترین ویژگی یک آنتی ویر میباشد. هوش مصنوعی، اتصال ابری و دیتابیس آنتی ویروس میتوانند سیستم شما را از گزند بد افزاران، باج افزاران و هر چیزی که سیستم شما را تهدید میکند مصون نگه دارند. 

عملکرد ( Performance): عملکرد یا همان سبکی نرم افزار اگر مهم ترین فاکتور نباشد قطعا دومین مورد حائز اهمیت است. یک آنتی ویروس ایده آل میبایست به صورت ایده آل بهینه سازی شده باشد تا رم و پردازشگر سیستم را اشغال نکند و سیستم راه بهینه سازی کند.

استفاده (Usage): از دیگر فاکتور های حائز اهمیت ابزار ها و فاکتور های نرم افزار میباشد که استفاده از آن را آسان میکند و رابطه ی کاربری نرم افزار با کاربر را بهبود میبخشد.

منبع: www.av-test.org