لیست برترین آنتی ویروس های سیستم عامل مک (دسامبر 2019)

اخیرا لابراتوری مستقل Av-test مقایسه ای از برترین نرم افزار های امنیتی برای سیستم عامل مک را عرضه کرده اند.

در طی اکتبر و نوامبر 2019 ما 11 محصول امنیتی خانگی را برای سیستم عامل مک ارزیابی کردیم. همچنین ما همیشه از فعلی ترین نسخه ی تمامی محصولات برای مقایسه و بررسی استفاده میکنیم. آنان میتوانند خود را آپدیت کنند و به سرور های ابری خود دسترسی داشته باشند. ما بر روی سه نقطه ی مهم تمرکز داشتیم.، شناسایی آلودگی، شناسایی اشتباه و کارایی.

فهرست بالا طبق چینش حروف الفبا میباشد. همانطور که پیشتر اشاره شد، در سه دسته بندی مقایسه صورت گرفته است. محصولات امنیتی و آنتی ویروس هایی که اسکور 6 را کسب کرده اند بالاترین امتیاز را دارا هستند. 

محافظت (Protection) : معقوله ی محافظت و شناسایی بد افزاران اصلی ترین ویژگی یک آنتی ویر میباشد. هوش مصنوعی، اتصال ابری و دیتابیس آنتی ویروس میتوانند سیستم شما را از گزند بد افزاران، باج افزاران و هر چیزی که سیستم شما را تهدید میکند مصون نگه دارند. 

عملکرد ( Performance): عملکرد یا همان سبکی نرم افزار اگر مهم ترین فاکتور نباشد قطعا دومین مورد حائز اهمیت است. یک آنتی ویروس ایده آل میبایست به صورت ایده آل بهینه سازی شده باشد تا رم و پردازشگر سیستم را اشغال نکند و سیستم راه بهینه سازی کند.

استفاده (Usage): از دیگر فاکتور های حائز اهمیت ابزار ها و فاکتور های نرم افزار میباشد که استفاده از آن را آسان میکند و رابطه ی کاربری نرم افزار با کاربر را بهبود میبخشد.

منبع: www.av-test.org