یکپارچگی Bitdefender و Datto

یکپارچگی Bitdefender و Datto

ادغام اخیر بین Bitdefender MSP Security Suite و Datto RMM دو پلتفرم پیشرو و خودکار را گرد هم می آورد و باعث می شود که به راحتی بیت دیفندر بر روی سیستمهایی که از Datto استفاده می کنند نصب شود.

فناوری برتر MSP می تواند خدمات بهتری را با ارئه کمترین هزینه به شما ارائه دهد. با این حال، MSP ها همیشه با یک چالش روبرو بوده اند: انتخاب راه حل های برتر در هر دسته بندی یا انتخاب راه حل های برتر که که باهم به خوبی کار کنند.

فرصتی برای ادغام و اتوماسیون AV و لایه های امنیتی پیشرفته

امنیت بیت دیفندر به طور مداوم در تست های مستقل رتبه یکم را دارا بوده است و یکی از جامع ترین مجموعه های فناوری را شامل می شود که همه با استفاده از یک ایجنت اداره می شوند.

تجزیه و تحلیل ریسک، لایه ها و آنتی ویروس و ضد بدافزار نسلهای بعد، جلوگیری از حملات پیشرفته و همچنین شناسایی و پاسخ را کنترل و مقاوم می کند و به صورت یکپارچه در یک بسته برای اتوماتیک کردن وظایف و جلوگیری از شکاف ها در محافظت انجام می دهد. پس از یکپارچگی Datto، MSP ها می توانند سطح حفاظت را برای نقاط پایانی تازه نصب شده تعین کنند.

مزایای کلیدی استفاده از Bitdefender و Datto RMM:

راه اندازی ساده و خودکار: نصب خودکار Bitdefender بر روی نقاط پایانی جدید مدیریت شده توسط Datto RMM

نصب و پیکربندی ساده: بیت دیفندر سیستم عامل را اتوماتیک شناسایی و بر روی ویندوز، مک و لینوکس با حداقل تنظیمات مورد نیاز نصب می شود.

پشتیبانی از لایه های امنیتی پیشرفته: MSP ها می توانند مجموعه کامل از لایه های امنیتی از جمله هوش مصنوعی قابل تنظیم، Sandbox و EDR را راه اندازی کنند.

استفاده آسان از حفاظت بیت دیفندر: MSP ها اکنون می توانند با سهولت بیشتری از مشتریان در برابر باج افزارهای جدید و حملات پیشرفته با امنیت بیت دیفندر که به طور مداوم تست های مستقلی را برای محافظت انجام می دهند.

بیت دیفندر MSP تست و یکپارچه سازی را به شما پیشنهاد می دهد

مجموعه امنیتی بیت دیفندر MSP از طریق یک کنسول تحت وب چند لایه با لایسنس ماهانه بر اساس استفاده مدیریت می شود.

هسته آنتی ویروس و امنیت نقاط پایانی به شما حافظت در برابر باج افزارها و اکسپلویت های جدید و همچنین حملات وب، فیشینگ و حملات مبتنی بر شبکه با ماژول های کلیدی از جمله: هوش مصنوعی آنتی ویروس و ضد بدافزار، فایروال، حفاظت از حمله به شبکه، کنترل محتوا و کنترل سخت افزار، دفاع در برابر اکسپلویت را پیشنهاد می دهد.

MSP ها می توانند با افزایش سطح پیشگیری و شناسایی از مشتریان حساس پشتیبانی کنند و درآمد خود را با فروش این محصولات اضافی افزایش دهند: Full Disk Encryption، Patch Management، Email Security،Security for Virtualized Environments، Advanced Threat Security و Endpoint Detection and Response.

منبع: explore.bitdefender.com