جوایز AV-TEST (بهترین آنتی ویروس های سال 2018)

جوایز AV-TEST (بهترین آنتی ویروس های سال 2018)

در یک سال گذشته اتفاقات بسیاری در زمینه امنیت سایبری رخ داده است که تا کنون بی سابقه بوده است. بنابراین، سال 2018 برای محصولات امنیتی چالش های زیادی را به همراه داشته است و فقط راه حلهای امنیتی موثر که در این طوفان بدافزارها توانسته اند کاربران خود را در برابر آسیب های امنیتی محافظت کنند قادر به کسب جوایز AV-TEST AWARD 2018 بوده اند.

سال 2018 سالی متفاوت از هر سال دیگر

سال گذشته، جبهه امنیت کاملاً ناآرام بود: حملات هکرها به ارزهای دیجیتال به میلیونها دلار رسید. حمله به سیستم بانکی SWIFT، نشت اطلاعات و افشای میلیون ها داده حساس Facebook.

بارها و بارها متخصصان امنیتی گزارش داده اند که از بدافزار برای حملات سایبری استراتژیک دولت استفاده کرده اند. سال 2018 برای ارائه دهندگان راه حل های امنیتی مانند هیچ سال دیگری مقدر نگردیده بود. این امر به ویژه در مورد ارائه دهندگان راه کارهای امنیتی که در آزمون سالانه AV-TEST شرکت کرده اند، صادق است. بنابراین مشتریان می توانند از وضوح و شفافیت این تست اطمینان حاصل کنند.

دفاع سایبری خواستار به اوج رسیدن عملکرد ارائه دهندگان امنیتی می باشد

در این حالت، وضع موجود چیزی غیر عادی می باشد زیرا تنها برای سیستم عامل تلفن همراه گوگل، سیستم تشخیص AV-TEST به طور متوسط بیش از 250.000 بدافزار جدید در هر ماه برای سال 2018 ثبت کرده است. بنابراین، تعداد برنامه های مخرب اندرویدی در پایان سال 2018 معادل 28.4 میلیون نمونه بود. سطح تهدید حتی برای سیستم های ویندوزی بالاتر است: سال گذشته در هر ماه بیش از 11.4 میلیون نمونه بدافزار جدید که برای جرایم سایبری پول به همراه داشت، که به معنی 4.4 بدافزار جدید در هر ثانیه می باشد و بدین ترتیب تعداد نمونه های بدافزار شناخته شده ویندوز به بیش از 850 میلیون افزایش یافت.

با وجود زیاد شدن قابل توجه راه کارهای امنیت سایبری، خبرهای خوبی نیز برای مشتریان محصولات امنیتی منتشر شده:

در تاریخ 15 ساله موسسه AV-TEST همانند سال گذشته تولیدکنندگان زیادی توانستند جایزه هایی را برای عملکرد عالی در امنیت IT کسب کنند و بدین ترتیب AV-TEST در مجموع 26 جایزه برای اوج عملکرد به 9 تولیدکننده اهدا می کند.

مراسم اهدای جوایز رسمی در شهر Erfurt

امسال جشن هایی برای ارائه جوایز AV-TEST در Erfurt پایتخت ایالتی Thuringia در آلمان برگزار می شود. نمایندگان شرکت های امنیتی از سراسر جهان امسال برای ارائه دانش خود در اجلاس AV-TEST و همچنین در ارائه جوایز معتبر بین المللی در Erfurt حضور داشتند. آنها به همراه مدیریت موسسه AV-TEST افتخار تعالی در دسته های PROTECTION, PERFORMANCE (speed), USABILITY, REPAIR and MOBILE SECURITY را برای سال 2018 به ارمغان می آورند. در مجموع 9 تولیدکننده در جمع ارائه دهندگان راه حل های امنیتی حضور داشتند: AhnLab, Avast, Avira, Bitdefender, F-Secure, Kaspersky Lab, Seqrite, Symantec and Trend Micro.

در زیر برندگان جوایز در دسته های مختلف آورده شده اند:

جایزه بهترین محافظت:

Bitdefender Internet Security

F-Secure Safe

Symantec Norton Security

Kaspersky Internet Security

Trend Micro Internet Security

جایزه بهترین عملکرد:

 

Bitdefender Internet Security

Avira Antivirus Pro

AhnLab V3 Internet Security

Symantec Norton Security

جایزه بهترین Repair:

 

Bitdefender Internet Security

Kaspersky Lab Virus Removal Tool

Kaspersky Lab Internet Security

Avast Free Antivirus

Avira Antivirus Pro

 :منبعwww.av-test.org