برترین ترند های آنتی ویروس برای سیستم عامل موبایل 2019

سایت av-comparatives.org امسال به بررسی وضعیت چند آنتی ویروس برتر در زمینه موبایل و اندروید پرداخته است. در این فهرست میتوان به نام های معروفی چون بیت دیفندر، مکافی برخورد کرد.

سایت av-comparatives یک لابراتوری مجهز و مستقل در زمینه ی مقایسه و ارزیابی آنتی ویروس های برتر در حیطه ی ویندوز، مک، موبایل و... میباشد. اینبار این لابراتوری به مقایسه ای اجمالی در زمینه ی آنتی ویروس موبایل پرداخته است.

 

 

همانطور که در فهرست بالا مشاهده میکنید برند ترند میکرو با 100 درصد شناسایی بالاترین رتبه را به خود اختصاص داده است و بیت دیفندر و چند برند مطرح دیگر با 99.9 درصد شناسایی آلودگی توانسته اند جایگاه دوم را کسب کنند.

بیت دیفندر

بیت دیفندر موبایل سکیوریتی یک نرم افزار با طراحی خوب و استفاده ی آسان میباشد. در ابتدا با امکان تست 14 روزه نیز برای مصرف کننده در دسترس میباشد که در این بازه ی زمانی پتانسیل کامل نرم افزار امکان تست دارد. پس از آن کاربر میتواند با پرداخت حق عضویت ماهانه یا سالانه  از آن نرم افزار استفاده کند. امکانات ارائه شده ی آن اسکن آلودگی ها، سیستم ضد سرقت، محافظت وب، قفل سازی نرم افزار. خصوصی سازی حساب کاربری و محافظت VPN میباشد.عملکرد autopilot آن نیز میتواند به صورت خودکار وضعیت امنیت سیستم را بدون دخالت کاربر مهیا کند. گزارشات هفتگی و فعالیت های روزانه را نیز میتوانید از طریق نرم افزار مشاهده کنید.

 

برای مشاهده ی کامل تر این گزارش میتوانید به لینک ذیل مراجعه کنید: 

www.av-comparatives.org