تست میزان محافظت برترین آنتی ویروس های موبایل (نیمه ی اول 2017)

تست میزان محافظت برترین آنتی ویروس های موبایل (نیمه ی اول 2017)

لابراتوری مستقل av-comparatives.org اقدام به تحلیل، بررسی و انتشار مقایسه ی بهترین آنتی ویروس موبایل نیمه اول سال 2017 نموده است.

تمامی نمونه های تست شده در این تحلیل و رده بندی توسط سایت معتبر و مستقل av-comparatives.org عرضه شده است. این لابراتوری 4.081 گونه از آلودگی های نرم افزاری را در این تست اجرا کرده است. این راهکار های امنیتی در تاریخ 11 ژوئن 2017 به روز رسانی و مقایسه شدند. تست با دسترسی ثابت به اینترنت و بر روی جدیدترین گوشی های هوشمند انجام شده است. این تست شامل فایل های اجرایی apk متعددی بوده است. همچنین اسکن on-demand در ابتدا بر روی آن انجام شده است. بعد از این اقدام تمامی نرم افزار های غیرقابل شناسایی نصب و اجرا شدند. این اقدام از سوی کارشناسان لابراتوری صرفا جهت شناسایی و به کار انداختن تست محافظت همیشگی راهکار های امنیتی بوده است. همچنین یک تست شناسایی اشتباه با دانلود 500 نرم افزار معروف و رسمی انجام شد تا میزان و درصد خطای اشتباه راهکارهای امنیتی را برآورد کند.
در نمودار زیر میتوانید برآیندی از محافظت های ارائه شده توسط برترین آنتی ویروس های موجود را مشاهده کنید.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده میکنید، میزان محافظت در مقابل آلودگی های اندروید بسیار بالاست. این میزان به طور متوسط بالای 98% درصد میباشد.

در فهرست ذیل میتوانید میزان محافظت و میزان اشتباه هر راهکار و آنتی ویروس را مشاهده کنید.

آنتی ویروس بیت دیفندر و چند راهکار امنیتی دیگر موفق به دریافت بهترین میزان شناسایی شدند. بیت دیفندر موبایل سکیوریتی امکان ارائه محافظت برای تلفن های هوشمند شما را دارد.