نسخه 6.6.10.141

نسخه 6.6.10.141

به روز رسانی ورژن دیتابیس آنتی ویروس

به روز رسانی بیت دیفندر
ورژن: 6.6.10.141
تاریخ عرضه و اعمال:2019.04.18

نکته:
این تغییر و به روز رسانی برای ویندوز 7، ویندوز سرورR2  2008 و بعد از آن میباشد.
در حین به روزرسانی، سرویس اکسچنج مایکروسافت متوقف میشود.

قابلیت های جدید و بهبودها:

- فرآیند نصب از طریق ابزارهای third party، توسط ارائه ارور کدهای واسطه به منظور تسهیل فرآیند تسویه سازی و اقدامات پیش رو، بهبود یافته است.

مشکلات حل شده:

- در برخی موارد، در صورتیکه سیستم هنگام راه اندازی دسترسی به اینترنت نداشت، ویژگی EDR Live Response عملکردی نداشت، اکنون این مسئله حل شده است.

- در شرایط خاص، Endpoint Protected Service در سیستمهایی که از ویندوز 7 به ویندوز 10 ارتقاء پیدا کرده بودند، شروع به کار نمی کرد، اکنون این مشکل حل شده است.

- در برخی موارد، در سیستمهای ویندوز 10 که Microsoft Outlook 2016 بر روی آنها پیکر بندی شده بودند اتصال به سرور Exchange برقرار نمی گردید، اکنون این مسئله حل شده است.

- گاهی اوقات، زمانیکه گزینه Scan SSL در قسمت Content Control فعال بود، Internet Explorer یک هشدار امنیتی را نمایش می داد و دسترسی صفحات وب که در https اجرا می گردید را مسدود می نمود.

- چندین مسئله مربوط به ماژول هوش مصنوعی حل شده است:

  1. استفاده بالا از رم در ویندوز 10 Enterprise.
  2. استفاده بالا از رم زمان استفاده از برنامه TS Controller.
  3. کاهش سرعت زمان استفاده از برنامه Glovia 5.4.

- زمانیکه تیک Traffic Scan در قسمت Content Control زده شده بود اتصال برنامه Mx Control Center با دوربین های IP مسدود می گردید، اکنون این مسئله حل شده است.

- زمانیکه گزینه Scan SSL فعال بود، ماژول Content control دسترسی به کنسول گرویتی زون را از طریق مرورگرهای Google Chrome و Internet Explorer بلوک می کرد، اکنون این مشکل حل شده است.