بیت دیفندر برنده ی جایزه از سوی دو لابراتوری برتر در جهان شد

بیت دیفندر برنده ی جایزه از سوی دو لابراتوری برتر در جهان شد

• بیت دیفندر موفق به کسب جایزه در زمینه های بهترین محافظت، بهترین کارایی و بهترین ترمیم برای نسخه ی اینترنت سکیوریتی از سوی لابراتوری مستقل Av-test شده است.
• همچنین به عنوان محصول برتر سال 2018 از سوی لابراتوری Av-Comparatives شناخته شده است.

بیت دیفندر، جوایز برتر 2018 را از سوی دو لابراتوری برتر جهان در زمینه ی تحلیل امنیتی برنده شده است و یکبار دیگر ثابت کرده است که میتواند در سطح بالا محافظت و کارایی سیستم را تامین کند.

تکنولوژی راهکار های خانگی بیت دیفندر سه جایزه اصلی لابراتوری Av-test را پس از یک سال تست و آزمایش بسیار دقیق بر روی سیستم عامل های ویندوز را دریافت کرد. در این حین، لابراتوری Av-comparatives نیز بیت دیفندر را جزو محصول تاثیرگذار در سال اعلام کرده است چرا که بالاترین میزان امتیاز Advanced+ را در تمامی 7 تست سال گذشته کسب کرده است.

مدیر ارشد نسخه ی خانگی بیت دیفندر میگوید: " ما برای کسب این جوایز بسیار خوشحال هستیم. بردن این جوایز به صورت همزمان به طور صریح ثابت میکند که تمرکز ما بر روی خلاقیت و نو آوری و ادای احترام ما به مشتریان منجر به تولید محصولی با کیفیت بالا میشود. این تست ها و تحلیل ها بسیار زمانبر و نیازمند آنالیز دقیق میباشند."

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 3 جایزه از 5 جایزه ی سالانه سایت Av-test را برده است و به عنوان محصولی امنیتی با عملکردی عالی عنوان شده است.

بیت دیفندر جایزه بهترین محافظت را در سال 2018 در زمینه ی عملکرد فوق العاده  در مبحث محافظت دریافت کرده است در حالی که جایزه بهترین و سبک ترین محصول 2018 عنوان میکند که بیت دیفندر محصولی با محافظت بالا در کنار حداقل استفاده از منابع سیستم را ارائه میدهد. Av-test میگوید این بررسی و امتحان نشان داده است که بیت دیفندر به صورت مطمئن کنترل سیستم های آلوده را به دست میگیرد و فایل های آلوده را باز میگرداند که نتیجه ی آن دریافت جایزه برای بهترین محصول در مبحث تعمیر Repair و ترمیم اطلاعات از دست رفته میباشد.

بجز دریافت جایزه محصول ایده آل از سوی Av-comparatives، بیت دیفندر همچنین جایزه ی طلایی برای محافظت در دنیای واقعی و همچنین جایزه ی نقره ای را در شناسایی اشتباه، محافظت آلودگی و حذف آلودگی دریافت کرده است.

بیت دیفندر همیشه به صورت ممتد جوایز اصلی را توسط موسسه های مستقل تجزیه و تحلیل دریافت کرده است. این منابع همچون PC Magazine میباشند.

منبع:  www.bitdefender.com