به روز رسانی جدید برای آپدیت نسخه ی سالگرد ویندوز 10 منتشر شد

به روز رسانی جدید برای آپدیت نسخه ی سالگرد ویندوز 10 منتشر شد

به روز رسانی جدید مایکروسافت در رابطه با چند حفره ی امنیتی عرضه شد

اگر همچنان از نسخه ی ویندوز 10 سالگرد (anniversary) نسخه ی 1607 استفاده میکنید. میبایست حتما آپدیت جدید مایکروسافت به نام KB4346877 برای ویندوز های 10 و ویندوز سرور های 2016 روانه میشود و نسخه ی آنان را به 14393.23.96 ارتقا میدهد. و مشکلات بسیاری را در Net framework حل میکند.

در نسخه ی داکیومنت KB4346877 مایکروسافت توصیه میکند ویندوز 10 خانگی و نسخه ی Pro آن را به آخرین نسخه ی پچ های اخیر مایکروسافت به روز رسانی کنید.

برای نصب این به روزرسانی به قسمت  Settings -> Update & Security -> Windows Update رفته و گزینه ی check  for updates را انتخاب کنید و یا می توانید به قسمت Microsoft Update Catalog Website بروید و پکیج جداگانه ی این به روز رسانی را دانلود نمایید.

لاگ کامل این به روز رسانی را مشاهده نمایید:

این به روز رسانی به اختلالی در تاریخ ژوئن 2018 برمیگردد که به روز رسانی net framedwork منتشر شد. نرم افزار ها و برنامه هایی که تکیه به تنظیمات COM داشتند و در پردازش به مشکل میخوردند یا با ارور   Access denied ، Class not registered یا  internal failure بنا به دلایلی نامشخص مواجه میشدند.

مایکروسافت اکنون مشکلی در رابطه با این مسئله در به روز رسانی جدید رویت نکرده است و شما میتوانید به راحتی وصله های به روز رسانی را نصب نمایید.

منبع: www.bleepingcomputer.com