مرورگر مایکروسافت edge با قابلیت های جدید برای اندروید عرضه میشود

مرورگر مایکروسافت edge با قابلیت های جدید برای اندروید عرضه میشود

مرورگر های بسیاری برای اندروید وجود دارد اما مایکروسافت ادج به صورت غافلگیرانه ای برای پلتفرم های موبایل در اکتبر گذشته اعلام شد.


 

نسخه ی آزمایشی مرورگر edge یک به روز رسانی دریافت کرده است تا صفحات وب را ترجمه کند. مایکروسافت این قابلیت جدید را با تست کنندگان جدید خود آغاز کرده است و ترجمه ی خودکار نیز وقتی صفحه ای به زبان دیگر بالا بیاید کار خود را انجام میدهد.

این قابلیت امکان ترجمه ی صفحات وب را که به زبان های دیگر است دارد و همچنین از بخش تنظیمات مرورگر میتواند غیرفعال شود. این به روز رسانی همچنین میزان عملکرد و کارایی مرورگر را نیز افزایش خواهد داد.

شما اکنون میتوانید فعالیت های مرورگر موبایل را بر روی تایم لاین سیستم خود مشاهده کنید و در امنیت کامل به پویش صفحات وب اینترنتی دسترسی داشه باشید. همچنین نیاز به درج این موارد میباشد که این به روز رسانی ها برای کاربران بتا ( آزمایشی) نیز موجود است و در صورت به وجود نیامدن مشکلی دیگر عرضه ی عمومی به زودی اتفاق خواهد افتاد.

شخصا، من مرورگر اندروید edge را بسیار سریع میدانم. شما نیز میتوانید با دانلود از فروشگاه پلی استور این نسخه را نیز امتحان کنید.

منبع: www.bleepingcomputer.com