Surface 10 اینچی مایکروسافت ممکن است امروز عرضه شود

Surface 10 اینچی مایکروسافت ممکن است امروز عرضه شود

مایکروسافت در حال کار بر روی یک نمونه جدید از تبلت Surface با صفحه نمایشگر 10 اینچی و گوشه های گرد شده، می باشد. هدف این دستگاه بخش آموزش و پرورش  می باشد و از طیف وسیعی از تراشه های Intel Pentium به وجود می آید.

بر اساس یک تیزر جدید که توسط مایکروسافت در توییتر و فیس بوک منتشر شده، این کمپانی می تواند تا تاریخ 10 جولای یک مدل مقرون به صرفه تر را عرضه کند. این توییت از اکانت Microsoft Surface به 10 جولای برای تاریخ انتشار Surface بعدی اشاره کرد. صفحه نمایش دستگاه تاریخ 10 جولای و ساعت 6:00 را نشان می دهد.

یک پست در وب سایت رسانه اجتماعی Reddit همچنین ادعا می کند که مایکروسافت می تواند این هفته مدل جدید Surface را عرضه کند. یک شایعه نشان می دهد که تبلت های جدید میتوانند Surface Go نامیده شوند.

شایعه شده است که این مدل پرطرفدار بوسیله یک چیپ ست Intel Pentium Gold همراه با 8 گیگ رم و 128 گیگ حافظه بوجود آمده است. مایکروسافت یک نسخه با 4 گیگ رم و 64 گیگ حافظه نیز عرضه خواهد کرد.

مایکروسافت معمولاً رویدادهای سخت افزاری بزرگ را برای دستگاه های Surface جدید نگه می دارد اما این بار شرکت این دستگاه جدید را به عنوان بخشی از یک رویداد مطبوعاتی معرفی نخواهد کرد.

قیمت از 399 دلار آغار خواهد شد و دستگاه به طور مشخص بخش آموزش و پرورش را هدف قرار داده است.

منبع: Bleepingcomputer.com