رده بندی برترین آنتی ویروس های خانگی 2018 (مه)

رده بندی برترین آنتی ویروس های خانگی 2018 (مه)

تست محافظت همیشگی سایت مستقل Av-Comparatives.org در سال 2018 شامل 18 آنتی ویروس برتر در زمینه ی امنیت شبکه و سیستم های خانگی میباشند. این مقایسه توسط محققان و کارشناسان امنیتی مجموعه av-comparatives.org انجام میشود و میزان درصد شناسایی و خطای آنتی ویروس را نشان میدهد.

تست محافظت همیشگی سایت مستقل Av-Comparatives.org در سال 2018 شامل 18 آنتی ویروس برتر در زمینه ی امنیت شبکه و سیستم های خانگی میباشند. این مقایسه توسط محققان و کارشناسان امنیتی مجموعه av-comparatives.org انجام میشود و میزان درصد شناسایی و خطای آنتی ویروس را نشان میدهد.

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده کردید آنتی ویروس بیت دیفندر توسط لابراتوری مستقل av-comparatives.org توانسته است بالاترین میزان شناسایی بد افزاران و باج افزاران مخرب را به خود اختصاص دهد و در این بین تنها با یک شناسایی اشتباه با اختلاف نسبت به دیگر آنتی ویروس ها در صدر قرار گیرد. برای مشاهده ی گزارش کامل و جزییات بیشتر این مقایسه اینجا کلیک کنید.

بیت دیفندر در زمینه ی بیت دیفندر سازمانی و بیت دیفندر خانگی میتواند امنیت را فراهم سازد.همچنین راه اندازی و نصب توسط پشتیبانی بیت دیفندر و توسط نماینده ی طلایی بیت دیفندر ( شرکت پانا فناور پارسیان) انجام میشود.

منبع: www.av-comparatives.org