تست محافظت همیشگی برترین آنتی ویروس های 2018 (مارس، آوریل)

تست محافظت همیشگی برترین آنتی ویروس های 2018 (مارس، آوریل)

تست محافظت همیشگی برترین آنتی ویروس ها مربوط به ماه های آوریل و مارس را با هم بررسی میکنیم.

تست محافظت همیشگی سایت مستقل Av-Comparatives.org در ماه مارس 16 آنتی ویروس برتر در زمینه ی امنیت شبکه و سیستم میباشند. این مقایسه توسط محققان و کارشناسان امنیتی مجموعه av-comparatives.org انجام میشود و میزان درصد شناسایی و خطای آنتی ویروس را نشان میدهد.آنتی ویروس بیت دیفندر در زمینه ی بیت دیفندر سازمانی و بیت دیفندر خانگی موفق به شناسایی 100 درصد و تنها یک خطا شده است. در تصویر پایین چارت مقایسه و رده بندی را از چپ به راست  براساس میزان برتری مشاهده میکنید:

همانطور که در تصویر بالا مشاهده کردید آنتی ویروس بیت دیفندر توسط لابراتوری مستقل av-comparatives.org توانسته است بالاترین میزان شناسایی بد افزاران و باج افزاران مخرب را به خود اختصاص دهد و در این بین تنها با یک شناسایی اشتباه با اختلاف نسبت به دیگر آنتی ویروس ها در صدر قرار گیرد. برای مشاهده ی گزارش کامل و جزییات بیشتر این مقایسه اینجا کلیک کنید.

بیت دیفندر در زمینه ی بیت دیفندر سازمانی و بیت دیفندر خانگی میتواند امنیت را فراهم سازد.همچنین راه اندازی و نصب توسط پشتیبانی بیت دیفندر و توسط نماینده ی طلایی بیت دیفندر ( شرکت پانا فناور پارسیان) انجام میشود.

منبع: www.av-comparatives.org