تست برترین آنتی ویروسهای سال 2017 (AV-Comparative)

تست برترین آنتی ویروسهای سال 2017 (AV-Comparative)

در سال 2017 سایت AV-Comparatives بیست و یک محصول امنیتی برای ویندوز را تحت بررسی دقیق قرار داد. تمام برنامه ها به منظور توانایی خود در برابر تهدیدهای اینترنتی همیشگی، هزاران برنامه مخرب، ارائه حفاظت بدون کاهش سرعت کامپیوتر و حذف بدافزارها که قبلاً کامپیوتر را آلوده کردند آزمایش شدند.

آنتی ویروس های زیر در سری تست های عمومی Av-comparatives.org مربوط به سال 2017 شرکت کردند و موافقت کردند که تاثیر راهکار های امنیتی شان به صورت مستقل ارزیابی شوند. ما خوشحال هستیم که تست های امسال به وندور های بسیاری کمک کرده است تا باگ های حیاتی نرم افزار هایشان را پیدا کنند و این مسئله به پیشرفت آنتی ویروس ها کمک شایانی میکند.

نتایج و جوایز

در حالیکه تمام برنامه های آزمون روی هم رفته به سطح قابل قبول رسیدند بعضی از برنامه ها از دیگران برتر بودند. برای تشخیص محصولاتی که نمرات برجسته ای را در آزمون ها به دست آورده اند تعدادی جوایز برای پایان سال ارائه می دهیم (محصول سال، محصول برجسته و جوایزی بر اساس عملکرد کلی در تست و برای هر نوع آزمون جوایز طلا، نقره و برنز نیز وجود دارد). جایزه محصول سال 2017 به Bitdefender تعلق گرفت. جایزه محصول برجسته به Kaspersky تعلق گرفت. محصولات امتیاز بالا بر اساس حروف الفبا Avast، AVG، AVIRA، eScan، Tencent و VIPRE میباشند.

بررسی محصولات آزمایش شده

در اینجا یک خلاصه برای هر یک از برنامه های تست شده را با توجه به موفقیت در طول سال ارائه میدهیم. اگرچه رابط کاربری بر روی جوایز تاثیر نمی گذارد، ما برخی از بهترین ویژگیهای رابط کاربری را نیز ذکر کرده ایم.

مشاوره در انتخاب نرم افزار امنیتی کامپیوتر

هیچ برنامه امنیتی کامل نیست. محصول سال به این معنی نیست که این محصول در همه موارد و برای همه بهترین هستش. این تنها بدین معنی می باشد که عملکرد کلی آن در آزمایشات در طول سال پایدار و بدون شکست بود.

قبل از انتخاب یک محصول امنیتی، لطفاٌ از وب سایت های اصلی بازدید کنید و نسخه آزمایشی آن را ارزیابی کنید. جایزه ها بر اساس نتایج آزمون است و دیگر عوامل را در نظر نمی گیرند، زیرا برخی از عوامل مهم (مانند زبان های رابط کابری موجود، قیمت ها و گزینه های پشتیبانی) وجود دارند که شما باید خودتان ارزیابی کنید.

منبع: www.av-comparatives.org