جوایز AV-TEST (بهترین آنتی ویروس های سال 2017)

جوایز AV-TEST (بهترین آنتی ویروس های سال 2017)

جوایز Av-test اکنون توسط یک موسسه امنیتی معتبر در زمینه ی IT ارائه میشود. امسال این سازمان امنیتی جوایز خود را به صورت بین المللی و برای هفتمین بار ارائه میدهد. در رقابت با بهترین عنوان و محصول سال 2017، کدام نرم افزار، برنامه و راهکار امنیتی در صدر قرار دارد؟ کدامیک در دسته بندی محافظت، سبکی، استفاده، تعمیر در صدر هستند؟!

بهترین آنتی ویروس 2018

جوایز سالی همراه با اوج عملکرد

راهکار های امنیتی بسیاری در بازار وجود دارند، از آنجایی که تست های متعدد توسط سازمان AV-test اذعان دارد، اکثر آنان محصولاتی خوب به شمار می آیند و برخی از آنان نیز عالی هستند. با این حال برای اینکه بخواهند جایزه ی Av-test را از آن خود کنند، تنها این مسئله کافی نیست. عنوان قهرمان جهان تنها متعلق به ایده آل ترین محصول میباشد که استاندارد های جدید و نوینی را در امنیت IT ارائه میدهد و دستاوردی قابل توجه را به ارمغان می آورد. این محصولات به صورت ممتد در لابراتوری ها و تحلیل های مربوط به سازمان AV-TEST در طول تمام فصول و سال ها بررسی میشوند. در هر بازه زمانی دو ماه یکبار ( 6 بار در سال) این محصولات برای کاربران خانگی و سازمانی مورد بررسی قرار میگیرد.

رقابت شدید

امسال، موسسه AV-TEST میزبان مهمانان خود در تاریخ 21 مارس در لندن بود و مراسمی را جهت معرفی برترین راهکار های امنیتی برگذار کرد.

این مراسم و کسب عنوان برای برند برترین محصول سال 2017 بسیار رقابتی میباشد و این مسئله از تعداد بالای شرکت کنندگان کاملا مشخص میباشد. در زمینه ویندوز 21 محصول امنیتی در این مراسم شرکت کردند. در زمینه ی امنیت اندروید نیز 31 راهکار امنیتی درخواست خود را برای شرکت در تست های مستقل امنیتی سازمان AV-TEST ثبت کردند.

برندگان جایزه 2017

سه ارائه دهنده، بیت دیفندر، کسپرسکی و سایمنتک با نتایجی ممتاز و برجسته در زمینه ی محافظت، عملکرد (سبکی)، کارایی، تعمیر و محافظت اندروید از برترین ها میباشند و بدین گونه جوایز برترین ها را در میان خود رد و بدل کردند. اکنون به بررسی جوایز و برندگان میپردازیم:

جایزه بهترین محافظت (Best Protection)

جوایز برای بهترین محافظت در سیستم های ویندوز متعلق به محصولات بیت دیفندر و سایمنتک میباشد که هر دو در زمینه محصول خانگی و سازمانی هستند. بیت دیفندر جایزه محافظت عالی دریافت کرد. محصولات اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر و اندپوینت سکیوریتی بیت دیفندر موفق به کسب این عناوین شدند. در زمینه ی محافظت ریسک سایمنتک نه تنها از جایگاه سال گذشته خود با محصولاتی نظیر نورتون سکیوریتی و Endpoint Protection دفاع میکند بلکه امسال نیز با یک محصول ایده آل دیگر نیز جزو برترین ها میباشد چرا که کمپانی محصول اندپوینت کلود خود را که یک راهکار اضافه بر سازمان کیفیت بالا در زمینه ی IT برای دیگر کمپانی ها میباشد.

قوی ترین آنتی ویروس 2018

قوی ترین آنتی ویروس 2018

جایزه ی بهترین کارایی (Best Performance)

بر اساس آخرین مطالعات، کارایی (سبکی) اغلب نقشی قاطع برای سازمان ها در حین انتخاب یک راهکار امنیتی را دارد. (مقاله ی Crisps، سپتامبر 2017(. بر این اساس، جایزه ی کارایی AV-TEST بسیار حائز اهمیت است. محصولات بیت دیفندر و کسپرسکی محافظتی مستحکم را در کنار حداقل استفاده از منابع سیستم را در طی سال گذشته به خود اختصاص دادند. بدین منظور، AV-TEST از محصولات بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی (خانگی) و بیت دیفندر اندپوینت سکیوریتی (سازمانی) همچون کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی Small office با ارائه ی جایزه ی آنتی ویروس با بهترین کارایی (سبکی) قدردانی میکند.

سبک ترین آنتی ویروس 2018

جایزه ی بهترین عملکرد (Best Usability)

کمترین میزان شناسایی اشتباه، و اثبات کیفیت بهترین عملکرد در تست سال گذشته نیز به محصول کسپرسکی برمیگردد. کاربرانی که سیستم هایشان با محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی محافظت میشود، به صورت نسبی میزان اخطار های شناسایی اشتباه کمتری نسبت به محصولات دیگر دریافت میکنند. این موضوع نیز برای محصول اندپوینت سکیوریتی کسپرسکی نیز صدق میکند. بدین ترتیب دو محصول جایزه ی بهترین عملکرد در سال 2017 را دریافت میکنند.

بهترین آنتی ویروس 2018

جایزه ی بهترین ترمیم (Best Repair)

در صورت آلودگی به مخرب ها و بد افزار ها، چیز های بسیار زیادی جدا از از دست رفتن اطلاعات شخصی یا تداخل در پردازش سیستم ها در معرض خطر است.  در این صورت در مواقع اورژانسی، جهت به دست گرفتن و کنترل اوضاع بر سیستم آلوده، ترمیم و بازیابی سیستم از نکات مهم آنتی ویروس میباشد. محصولات بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ثابت کرده اند که میتوانند بهترین دستیار در همچین شرایط های نا امید کننده ای باشند.

بهترین آنتی ویروس 2018

جایزه ی بهترین امنیت اندروید (Best Android Security)

دستگاه های موبایل تحت سیستم عامل اندروید اکنون به یک هدف و منبع سود آور برای مجرمان رایانه ای تبدیل شده است. نگه داری امن سیستم ها از نرم افزار های آلوده برای سیستم عامل گوگل یکی از چالش های بسیار جدی در امنیت IT میباشد. در تست سال 2017، نرم افزار های امنیتی موبایل سکیوریتی بیت دیفندر و سایمنتک نورتون موبایل سکیوریتی موفق شدند تا به شیوه ای عالی از کاربران با استراتژی BYOD محافظت کنند. هر دو محصول بیت دیفندر و سایمنتک موفق به کسب جایزه ی بهترین امنیت اندروید شدند.

بهترین آنتی ویروس موبایل 2018

منبع: www.av-test.org